O mnie

Jestem psychologiem społecznym i psychologiem sportu. Od ponad 10 lat jestem związana ze światem zarządzania zasobami ludzkimi, event managementu, podróży, przetrwania, ratownictwa i sportu.

 Obszary mojej działalności:

  • psychologia sportu
  • trening mentalny/psychoedukacja
  • praca z nadmiernym stresem
  • EFT (Emotional Freedom Techniques)
  • TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises) – w trakcie certyfikacji.

Prowadzę trening mentalny, w którego skład wchodzą takie elementy jak: budowanie poczucia własnej wartości, pewność siebie, koncentracja, radzenie sobie ze stresem, wyznaczanie celów czy motywacja.

Pracuję w nurcie pracy z ciałem, do swojej pracy włączam metodę EFT i TRE® ćwiczenia uwalniające traumę, stres i napięcia zatrzymane w ciele, które znajdują swoje zastosowanie w wielu obszarach pracy psychologicznej.

Prowadzę szkolenia, zajęcia i wykłady z zakresu radzenia sobie z nadmiernym stresem i wsparcia psychologicznego.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Współpracuję z Magazynem Bieganie, gdzie publikuję teksty z zakresu psychologii sportu.

Przez siedem lat współpracowałam i zdobywałam wiedzę w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

W ramach mojej pracy odpowiadałam za obszary:

  • employer brandingu: monitorowanie poziomu satysfakcji współpracowników, usprawnianie procesów komunikacji wewnętrznej, onboarding, udział w projektach skierowanych do studentów, wdrażanie polityki firmy odpowiedzialnej społecznie, organizacja wydarzeń firmowych.
  • zarządzania kompetencjami: opracowanie i przeprowadzanie procesu okresowej oceny pracowników, zarządzanie bazą kompetencji, bazą CV współpracowników, a także bazą szkoleń.
  • rekrutacji i szkoleń.

Współpracowałam i współtworzyłam wiodące portale wiedzy o HR: HRstandard i osobyzasoby.pl. Miejsca wymiany wiedzy, dobrych praktyk i doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Bazując na wiedzy z zakresu zarządzania zasobami i organizacji wydarzeń firmowych w 2012 roku dołączyłam do zespołu Agencji Power. Zainteresowane związane ze sportem, podróżą i sztuką przetrwania sprawił, że rozwinęłam umiejętności w zakresie organizacji tego typu wydarzeń. Od 2013 roku współtworzę Biegi w Szczawnicy, jeden z największych i najbardziej popularnych festiwali biegów górskich w Polsce.

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej wspierając je w realizacji projektów z zakresu edukacji: Studium Event Management, konferencji Event Biznes (do 2017 roku). Prowadzę zajęcia i wykłady z zakresu radzenia sobie ze stresem w zawodzie event managera i interwencji kryzysowej na eventach.

Od 2012 roku wspieram Fundację Rak’n’Roll. Wygraj Życie! w realizacji sportowo-terapeutycznego projektu Rolling. Jego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, podróżowania i pokonywania własnych ograniczeń, jako motywacji do walki z rakiem i powrotu do normalnego życia po chorobie.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się od piłki ręcznej. Miałam wtedy 12 lat i poczucie, że dokonam w sporcie rzeczy wielkich. Po kilku latach treningów zmieniłam jednak cele, ale sport pozostał ze mną na zawsze. Od wielu lat dzielę czas pomiędzy rower i bieganie. Zdarza mi się żeglować, jeździć konno, wspinać czy biegać na orientację. Od kilku lat regularnie uprawiam jogę, która pomaga mi znaleźć równowagę i spokój. Z ogromną ciekawością próbuję nowych aktywności, doskonalę się w sportach i umiejętnościach, które sprawiają mi frajdę i sprawdzam, gdzie mogę przesunąć moją granicę.

Sport nauczył mnie czym jest samodyscyplina i determinacja w dążeniu do realizacji marzeń i celów. Pokazał mi, że zawsze trzeba walczyć do końca i koncentrować się tylko na rzeczach, na które mamy wpływ. Nauczył moje ciało czym jest wysiłek, ból i przebywanie poza strefą komfortu. Nauczył mnie odpuszczania, planowania i stawiania realnych celów. Nauczył mnie też szacunku do ciała i tego jak ważny jest odpoczynek i regeneracja.

Moje życie jest największą przygodą. Wiele lat temu zaczęłam podróżować rowerem, była to wtedy najprostsza i najbardziej dostępna opcja odkrywania świata. Od tamtej pory rowerem, pieszo, konno, samochodem czy na żaglach docierałam do miejsc, o których wcześniej nawet nie marzyłam. Podróże pokazały mi, że życie to coś więcej niż pośpiech, wielogodzinna praca i codzienna gonitwa. Brałam udział i współtworzyłam niezwykłe projekty podróżnicze: „Afryka Nowaka” i „Rolling – wyprawa na Zwrotnik Raka”. Współtworzę Strefę Przygód.

Sposób jaki wybrałam na życie, nierozerwalnie powiązał mnie ze sztuką przetrwania i ratownictwem. Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt uczyć się od najlepszych, a wiedza, którą zdobyłam pomaga mi w życiu codziennym, podróżach, sporcie i w pracy. Szkolę się, ćwiczę i na bieżąco weryfikuję moje praktyczne umiejętności.

Prowadzę warsztaty, szkolenia i wykłady z zakresu radzenia sobie z nadmiernym stresem, traumy i wsparcia poszkodowanych.

No Comments